O autorze
Od listopada 2015 przeżywam ciągłą rewolucję w moim życiu. Ale od zawsze starałem się żyć świadomie. I nie chodziło o jakiś New Age ani zakręt na punkcie jedzenia. Po prostu lubię myśleć o tym, co w danej chwili ważne.

Nie uznaję kompromisów z prawdą, chociaż chętnie dogaduję się z ludźmi. Uważam, że szacunek, wzajemne zrozumienie i zaufanie to podstawa w życiu. Cała reszta to mało znaczące dodatki.

Brzydzę się hejtem i mową nienawiści.


Zapraszam na mój blog pod adresem http://mateuszkijowski.naczatach.pl/, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie niemal moje publikacje od 2012 roku.

Zapraszam na mój fanpage na Facebooku https://www.facebook.com/Kijowski.Mateusz/

Współtworzę nowy serwis publicystyczny dostępy pod adresem http://NaCzatach.pl

Zapraszam na stronę http://buntownik.eu, gdzie można wesprzeć wydanie książki Buntownik, której jestem współautorem.

Zamordowali nam Konstytucję

Dzisiaj większość parlamentarna zdradziła demokrację, zdradziła naszą narodową tradycję, zdradziła wszystkich Polaków. Od dzisiaj los każdego Polaka będzie zależał jedynie od woli jedynowładcy.

Szanowni Państwo, 12 lipca 2017 roku skończyła się w Polsce demokracja.

Dzisiaj większość parlamentarna zdradziła demokrację, zdradziła naszą narodową tradycję, zdradziła wszystkich Polaków. Od dzisiaj los każdego Polaka będzie zależał jedynie od woli jedynowładcy.

Podstawą demokracji jest monteskiuszowska zasada trójpodziału władzy. W Polsce ta zasada została wprowadzona 3 maja 1791 roku, kiedy uchwalono pierwszą polską a drugą w świecie Konstytucję. Trójpodział władzy trwał w Polsce 226 lat, 2 miesiące i 9 dni (z przerwami na czas wrogiej okupacji, chociaż i wtedy w pewnej mierze zasady rozdziału władz obowiązywały).

Z punktu widzenia praworządności każdy wyrok wydany przez jakikolwiek sąd w Polsce pod rządami przegłosowanej dzisiaj ustawy będzie z założenia nieprawomocny i zawsze będzie mógł być podważony.

Kiedy sądy są własnością rządu obywatel jest bezradny wobec rządzących. Jeżeli uchwalona dzisiaj ustawa o KRS wejdzie w życie, to nikt z nas nie będzie miał szans nie tylko w sporze z władzą, ale i w sporze z kimkolwiek, kto żyje w dobrych relacjach z władzą.

Zdrada Polski połączona została ze zdradą podstawowych wartości europejskiej cywilizacji. Prawa człowieka stały się dzisiaj w Polsce fikcją. Rządzący szerzą nienawiść pomiędzy obywatelami. Rządzący ośmieszają nas w oczach całego świata. Rządzący zawłaszczają Polskę i okradają Polaków.


Dzisiaj Polacy muszą szukać porozumienia i jedności. Bo już nie są ważne spory ideologiczne i różnice programowe. Dzisiaj rządzący idą śladem zaborców, którzy w końcu XVIII wieku zniszczyli polską myśl wolnościową i unieważnili świeżo uchwaloną Konstytucję 3 maja. To od nas wszystkich zależy, czy poddamy się zaborcom z partii „Prawo i Sprawiedliwość”, która dawno zapomniała o sprawiedliwości, a prawo łamie na każdym kroku. Czy zgodzimy się na zabór Polski przez barbarzyńskich wewnętrznych najeźdźców, którzy nie szanują niczego i nikogo, a dbają jedynie o swój własny interes i o poszerzenie swojej własnej władzy.

Wobec mordu na demokracji musimy się zjednoczyć i wspólnie bronić. Wielokrotnie widzieliśmy, że kiedy się kłócimy, obcy biorą wszystko. Nie oddajmy im dzisiaj Polski!
Trwa ładowanie komentarzy...