O autorze
Od listopada 2015 przeżywam ciągłą rewolucję w moim życiu. Ale od zawsze starałem się żyć świadomie. I nie chodziło o jakiś New Age ani zakręt na punkcie jedzenia. Po prostu lubię myśleć o tym, co w danej chwili ważne.

Nie uznaję kompromisów z prawdą, chociaż chętnie dogaduję się z ludźmi. Uważam, że szacunek, wzajemne zrozumienie i zaufanie to podstawa w życiu. Cała reszta to mało znaczące dodatki.

Brzydzę się hejtem i mową nienawiści.


Zapraszam na mój blog pod adresem http://mateuszkijowski.naczatach.pl/, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie niemal moje publikacje od 2012 roku.

Zapraszam na mój fanpage na Facebooku https://www.facebook.com/Kijowski.Mateusz/

Współtworzę nowy serwis publicystyczny dostępy pod adresem http://NaCzatach.pl

Zapraszam na stronę http://buntownik.eu, gdzie można wesprzeć wydanie książki Buntownik, której jestem współautorem.

Dość wykorzystywania dzieci przez Super Express!

W związku haniebną publikacją Super Expresu, wykorzystującą do walki politycznej (bo przecież nikt nie ma wątpliwości, że to projekt o charakterze politycznym) osobę mojego ośmioletniego syna oraz jego wizerunek oświadczam z całą stanowczością, że wykorzystam wszystkie prawem przewidziane środki do ukarania wydawców, redaktorów i autorów tego plugawego materiału oraz do zapobieżenia podobnym niegodziwościom w przyszłości.

Dotyczy to zarówno osób odpowiedzialnych za publikację z 7 lutego 2017 w Super Expresie jak i każdej przyszłej publikacji, która próbowałaby do debaty publicznej włączać kilkuletnie dziecko. Niegodziwość, podłość i żerowanie na najsłabszych, którzy nie mogą się bronić, muszą być piętnowane i obnażane.

Opinii publicznej pozostawiam ocenę – jakim trzeba być człowiekiem, żeby wykorzystywać dzieci dla własnych komercyjnych lub politycznych korzyści.

Mateusz Kijowski
Trwa ładowanie komentarzy...